KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5897244
*
nr 589 7244
Etsning
Zorn, 22x15
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2009
kl 18:47:16
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn etsning etsningar grafik svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
7080 Etsningar
3 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sveri..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:19
-
5342 Etsningar
5 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:02
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:40
*
Etsning
nr 589 7244
Etsning
Zorn, 22x15
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2009 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn etsning etsningar grafik svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
7080 Etsningar
3 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sveri..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:19 -
5342 Etsningar
5 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:02 -
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:40